O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Upozornění! Prázdninové uzavření Dětského a dorostového detoxikačního centra ve dnech 19. 7. – 11. 8. 2019

Thomayerova nemocnice oznamuje, že ve dnech od 19. 7. do 11. 8. 2019 dojde k dočasnému uzavření lůžkové části Dětského a dorostového detoxikačního centra z důvodu letních prázdnin.

19.07.2019
Číst více
TN navštívili budoucí sestřičky a lékaři z Ukrajiny kvůli výměně zkušeností a praxi

Celkem 47 lékařů a budoucích zdravotních sestřiček z Ukrajiny navštívilo v červnu Thomayerovu nemocnici. Jednalo se už o druhou akci tohoto typu a cílem bylo seznámit zahraniční kolegy např. se zdravotním a sociálním systémem v ČR nebo s podmínkami aprobačních zkoušek či s odbornou praxí v TN v rámci vybraných pracovišť nemocnice. Součástí přednášek bylo i téma kognitivního tréninku u seniorů, práce zdravotnického personálu či činnost sociálně-zdravotního pracovníka v nemocnici.

17.07.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.