O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Zveme Vás! Běh pro miminka do dlaně hl.m. Prahy. Podpořte nás!

Občanské sdružení Nedoklubko zve na skvělou akci, kterou je běh pro předčasně narozená miminka. Cílem akce je upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit všech pět pražských neonatologických center, která o taková miminka pečují.

15.04.2019
Číst více
Thomayerova nemocnice trochu jinak a s humorem

Bacha! Pojišťováci – to je název divadelního představení, které se na začátku dubna hrálo v TN pod taktovkou Karolíny Vaicové, která pracuje jako vrchní sestra na Interní klinice 3. LF UK v Thomayerově nemocnici a tentokrát se ocitla v roli režisérky. Hereckými kolegy na jevišti jí dělali další zaměstnanci TN a nejen oni, kteří pro své publikum vytvořili úžasnou atmosféru a vtipnou zábavu po celý večer.

08.04.2019
Číst více
Zveme Vás! Dobročinný bazar v TN

Oblečení, hračky a další zajímavé věci si můžete za pár kaček pořídit v našem dobročinném bazaru, na který Vás zve Centrum podpůrné péče Thomayerovy nemocnice.

05.04.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.