O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Napsali o nás: Eva Kubelková (81) pracuje 64 let v Thomayerově nemocnici: „Museli jsme léčit, kdyby byl u moci pánbůh, nebo čert“ (Blesk.cz)

Pracovat a vydržet u jednoho zaměstnavatele 64 let je neuvěřitelně dlouhá doba a o to více je potěšující, že takový člověk stále aktivně pracuje v Thomayerově nemocnici, a to ve svých 81 letech. O svém životním příběhu se podělila se čtenáři redakce Blesku paní Eva Kubelková, která pracuje v TN jako radioložka. „Nabízeli mi soustružnici, jeřábnici, samá taková zaměstnání. Při své tělesné konzistenci jsem odmítla,“ uvedla vitální zdravotnice menšího vzrůstu.

15.02.2019
Číst více
Napsali o nás: Bude nová výstavba v Krči omezovat příjezd sanitek? Thomayerova nemocnice má obavy (Blesk.cz)

V souvislosti s plánovanou výstavbou nového metra D v pražské Krči a s tím spojené developerské plány a nové výstavby v bezprostřední blízkosti Thomayerovy nemocnice poskytl rozhovor pro Blesk.cz doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice.

15.02.2019
Číst více
Omezení návštěv v Thomayerově nemocnici

Dnešním dnem počínaje platí nově zákaz návštěv také v Dětském centru s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií při TN (Sulická ul.), a to z důvodu vyššího výskytu respiračních onemocnění a chřipkové epidemie.

Zákaz návštěv platí až do odvolání.

08.02.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.