O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Napsali o nás: Rozhovor s Petrem Turkem o dárcovství krve. TN eviduje přibližně 12 tis. pravidelných dárců, ale i to je málo! (CNN Prima News)

Český červený kříž eviduje přibližně 230 tis. pravidelných dárců krve, ale podle WHO bych jich mělo být daleko více. O darování krve, její nenahraditelnosti a zvýšené potřebě, a to zvláště v období letních dovolených a prázdnin, hovořil MUDr. Petr Turek, CSc., primář Transfuzního oddělení v Thomayerově nemocnici pro CNN Prima News. Thomayerova nemocnice v současné době eviduje celkem 12 tis. pravidelných dárců krve, ale k ideálnímu stavu bych jich mělo být min. o 3 tisíce více.

03.07.2020
Číst více
Napsali o nás: Rozhovor s Tomášem Büchlerem o rakovině tlustého střeva a prevenci u lidí 50+ (CNN Prima News)

Od 1. července mají lidé starší 50 let nárok na kolonoskopické vyšetření pro prevenci rakoviny tlustého střeva a konečníku, které je zcela zdarma. Věková hranice pro nárok na toto preventivní vyšetření tak kleska ze současných 55 let na 50 let věku člověka. Ročně tímto nádorovým onemocněním projde na 7500 pacientů a z toho přibližně 4 tis. bohužel zemře. O prevenci, léčbě a samotném onemocnění poskytl rozhovor doc. MUDr. Tomáš Büchler, Ph.D., přednosta Onkologické kliniky 1. LF UK a TN pro CNN Prima News.

03.07.2020
Číst více
Nedoklubko letos slaví 18 let od svého založení a s Novorozeneckým odd. v TN spolupracuje více než 10 let! Gratulujeme k plnoletosti

TN a celý zdravotnický tým z Novorozeneckého odd. přeje všem z Nedoklubko hlavně pevné zdraví, neustálý optimismus a nadšení pro věc. Pomáháte těm, kteří to potřebují nejvíce, a to jsou malá nedonošená miminka, která se na svět narodila předčasně a o to více potřebují veškerou péči, lásku, starost, trpělivost a úsměv na tváři od svých spokojených maminek.

01.07.2020
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.