O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Thomayerova nemocnice opět získala Certifikát kvality a bezpečí na další tři roky

Thomayerova nemocnice dne 12. října opět získala důležitý Certifikát kvality a bezpečí od České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví, s.r.o. na další tři roky. Certifikát je udělován pouze těm zdravotnickým zařízením, která splňují ty nejnáročnější kritéria a podmínky pro poskytování kvalitní a bezpečné lůžkové zdravotní péče.

15.10.2019
Číst více
Napsali o nás: „Vlajková loď“ Thomayerovy nemocnice: Dětská chirurgie a traumatologie ročně ošetří desetitisíce dětí (blesk.cz)

Tři miliardy korun. Tolik peněz by bylo podle premiéra Andreje Babiše zapotřebí v rámci rekonstrukce a revitalizace Thomayerovy nemocnice. Vysoká částka ilustruje současný stav zdravotnického zařízení, které pozvolna stárne. Přitom nemocnice disponuje některými vysoce specializovanými odděleními, které mají celorepublikovou důležitost. S jedním z nich, konkrétně s Klinikou dětské chirurgie a traumatologie, nás seznámil její přednosta, profesor Petr Havránek.

15.10.2019
Číst více
Kliniku revmatologie a rehabilitace 3. LF UK a TN dočasně povede Petr Kopsa

Za účasti děkana 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy prof. MUDr. Petra Widimského, DrSc. a ředitele TN doc. MUDr. Zdeňka Beneše, CSc. byl od 1. října dočasně pověřen řízením Kliniky revmatologie a rehabilitace 3. LF UK a TN MUDr. Petr Kopsa.

11.10.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.