Zdravotní klauni společně s dětmi již potřetí bavili TN

04.06.2019

Cirkus Paciento byl název dětského představení, které si připravili a nacvičili zdravotní klauni společně s dětskými pacienty z Thomayerovy nemocnice. Publikum jim dělali rodiče dětí a zdravotní personál z Oddělení dětské psychiatrie.

Zdravotní klauni dokázali s dětmi za necelý týden nacvičit, předvést a především upoutat své diváky zábavnými hereckými výkony. Jejich vystoupení bylo předvedeno s velkým nadšením, zaujetím a snahou podat co nejlepší výkony. Rodiče s dojetím vyjadřovali obdiv nad výkony svých malých dětí, ale i obdiv nad schopnostmi zdravotních klaunů zvládnout tak početný dav malých herců, kteří se občas obtížně zapojují do nejrůznějších mimoškolních aktivit.

Zdravotní klauni jsou v TN vždy velmi vítáni, protože zpestřují a zpříjemňují pobyt dětí a zároveň je pozitivně motivují v jejich mladém životě.

Vedení TN chce ještě jednou poděkovat zdravotním klaunům za jejich vynikající spolupráci a vše, co dělají pro naše nejmenší pacienty.

Mgr. et Bc. Petr Sulek
tiskový mluvčí TN


Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.