V TN jsme slavili mezinárodní den úsměvů

08.10.2019

I v letošním roce se Thomayerova nemocnice zapojila do oslav Mezinárodního dne úsměvů, který se u nás slavil 4. října. Tradičně tento den vychází vždy na 5. října, který slaví lidé po celém světě. Zaměstnanci TN a nejen oni mohli tento svátek opět oslavit díky firemním dobrovolníkům a lidem z Centra podpůrné péče v TN, kteří si pro ně připravili vtipné a zajímavé masky, ve kterých se pak fotili. Za vyfocený úsměv každý dostal drobný a milý dárek.

V pátek 4. října vypukla v TN doslova epidemie úsměvů. Symbolickým "pacientem nula" se staly dobrovolnice ze společnosti SAP, které fotily zaměstnance TN v obrazech Pikachu nebo copaté slečny, či doktora a za úsměv pak každý dostal např. magnetek s muflonem nebo vtipy anebo oblíbené objetí zdarma.

Je známo, že úsměv zvyšuje imunitu, snižuje bolest a stres, omlazuje a zeštíhluje a dodává člověku nejen atraktivitu, ale i lepší náladu.

Vedení TN děkuje všem dobrovolníkům a lidem z Centra za skvělý nápad a organizaci DNE ÚSMĚVŮ.

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.