UPOZORNĚNÍ! Od 16. 3. testujeme na koronavirus v odběrovém stanu!

16.03.2020

Nechat se testovat bude možné denně od 7.00 do 15.00 hod. (resp.do vyčerpání zdrav. materiálu!). V PŘÍPADĚ TVOŘENÍ FRONT - PROSÍME VŠECHNY O TRPĚLIVOST.

Stan (odběrové místo) je umístěn před hlavním vjezdem do areálu TN, a to na pravé straně. Přítomen bude lékař i zdravotní sestra. Pro tzv. samoplátce (test z důvodu prevence) je odběr zpoplatněn částkou 3 000 Kč v hotovosti. Není možná bezkontaktní platba. V případě nutnosti, je možné využít dva místní bankomaty. Účtenku o zaplacení obdrží všichni plátci. Lidé, kteří budou mít doporučení od lékaře nebo hygieny, budou mít test zdarma. Na místě je nutné mít s sebou kartičku pojišťovny a prokázat se občanským průkazem. Pro výsledky si lidé budou volat na infekční oddělení TN. Ty budou k dispozici následující den.

Prosíme všechny o dodržování hygienických opatření na odběrovém místě, a to z důvodu zajištění maximální ochrany zdraví.

Děkujeme za pochopení.

Vaše TN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.