Svátek matek se slavil i v TN díky Slevomatu

14.05.2019

Svátek matek se slavil i v Thomayerově nemocnici, a to díky Slevomatu. Dnešní den si novopečené maminky a zdravotní sestřičky z Novorozeneckého a Gynekologicko-porodnického odd. dobře zapamatují, protože radost jim přišli udělat zaměstnanci ze Slevomatu, kteří pro ně měli připravené dárkové poukazy.

Maminky dostaly vouchery pro dva do příjemné pražské kavárny, kde si mohou vychutnat lahodnou kávu a nemusí si ani dělat starost o svůj kočárek. Ten si totiž pohodlně zaparkují přímo v prostorách kavárny, která je pro tyto účely vybavena. Naproti tomu zdravotní sestřičky určitě zase potěší volný vstup na bowling, který dostaly od zástupců společnosti Slevomat. A to ještě nebylo vše. Kromě poukazů totiž sestřičky dostaly i něco sladkého na zub v podobě jahodového dortu a lahodných chlebíčků. Dárkové poukazy převzala za Novorozenecké odd. vrchní sestra Jana Kudláčková a za Gynekologicko-porodnické odd. její kolegyně vrchní sestra Lenka Cejpková.

Celkem maminky obdržely od Slevomatu přes 45 poukazů a několik dalších jich bylo pro samotné sestřičky.

Vedení TN chce ještě jednou velice poděkovat společnosti Slevomat za jejich štědrou podporu a spolupráci.

Mgr. et Bc. Petr Sulek
tiskový mluvčí TN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.