Přes 600 dětí oslavilo dětský den v Thomayerce

31.05.2019

Středa patřila dětskému smíchu, radosti a zábavě. V Thomayerově nemocnici se slavil dětský den s příznačným názvem „TAJUPLNÝ OSTROV“. Na děti čekal skákací hrad, soutěžní okruh s osmy stanovišti, plnění pirátských úkolů a samozřejmě sladké a zároveň zdravé pamlsky pro malé piráty, kterých přišlo přes 600. Zábavného programu se kromě zaměstnanců TN zhostili také hasiči z HZS ČR, ochránci pořádku z řad Policie ČR a pražské městské policie či dobrovolníci ze spol. Provident, s.r.o.

„Oslava dětského dne se pro nás v Thomayerově nemocnici stala už tradicí a jsem velice rád, že jsme mohli i v letošním roce udělat radost všem dětem, které k nám dorazily i přes nepřízeň počasí,“ řekl ředitel TN Zdeně Beneš a dodal: „Chci zároveň poděkovat všem, kteří se na dětském dnu spolupodíleli a rovněž ho podpořili.“

Tajuplný ostrov – to byl název dětského dne, který se konal v areálu TN pro děti zaměstnanců nemocnice, malé pacienty a všechny ostatní z krčského okolí. Dobrovolníci z Centra podpůrné péče a spol. Provident nezapomněli ani na dětské pacienty na lůžkách Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a TN. Dětem přišli udělat radost dobrou náladou, smíchem a dárečky pro jejich potěšení. Příjemnou a zároveň sportovní atmosféru dětského dne nenarušilo ani jarní proměnlivé počasí, které doprovázelo celý program Tajuplného ostrova v Thomayerově nemocnici. Děti měly možnost si pohladit i psího kamaráda z canisterapie z Helppes centra výcviku psů pro postižené, který pomáhá lidem s handicapem v jejich nelehkém životě.

Vedení TN chce ještě jednou všem dobrovolníkům poděkovat za spolupráci a organizaci dětského dne. Zvláštní poděkování patří také Centru podpůrné péče a spol. Libeřské lahůdky, která darovala občerstvení pro dětský den.

Mgr. et Bc. Petr Sulek
tiskový mluvčí TN 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.