Koordinátor investičních akcí

01.06.2018

Požadavky:

  • VŠ stavebního směru, případně jiného technického nebo ekonomického zaměření
  • praxi při přípravě a koordinaci investičních stavebních akcí a projektů financovaných z veřejných investičních prostředků a dotačních projektů včetně investičních dotací poskytnutých v rámci EU
  • praxi ve správě státního majetku

Výhodou:

  • zkušenosti s Operačním programem životního prostředí
  • zkušenosti s realizací veřejných zakázek

K přihláškám uchazečů musí být připojen strukturovaný životopis se zaměřením na odbornou praxi a fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci, doklady o zdravotní způsobilosti, výpis z rejstříku trestů.
V přihlášce uchazeč dále uvede telefonické a emailové spojení.

Písemné přihlášky přijímá do 18. 6. 2018 sekretariát náměstkyně TN pro techniku a provoz na výše uvedené adrese. Výběrové řízení se uskuteční v týdnu od 25. 6. – 29. 6. 2018.

Zasláním svého životopisu na uvedenou adresu dává uchazeč souhlas Thomayerově nemocnici se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů prostřednictvím zaslaného životopisu a případně ústního jednání. Tyto údaje poskytuje uchazeč správci Thomayerovy nemocnice, IČO 00064190, výhradně za účelem přijímacího řízení do zaměstnání a to pouze na dobu nezbytně nutnou pro tento účel.


Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.