Herci z Modrého kódu přišli udělat radost dětem z TN

04.06.2019

V Thomayerově nemocnici bylo opět veselo. Herci z primáckého seriálu Modrý kód přišli udělat radost našim nejmenším dětským pacientům, kteří momentálně tráví svůj čas na dětské chirurgii a traumatologii. Rozveselit je přišli herci Sabina Laurinová, Eva Burešová a David Gránský.

K oslavě je vždycky nějaký důvod, a proto se herci z Modrého kódu rozhodli, že dětským pacientům v TN udělají překvapení v podobě oslavy Mezinárodního dne dětí. Herci navštívili děti přímo na jejich lůžkách a rozdávali jim nejrůznější dárky v podobě dětského lega, omalovánek, bublifuků, velkého množství hraček, pamlsků a také upomínkové dárky ze seriálu Modrý kód. Starší děti pak dostaly například hrací karty nebo připínací placky s fotkou svého oblíbeného seriálového herce či herečky. Kromě dárků mohly děti rovněž dostat fotku s autogramem svého oblíbeného herce a měly také možnost se s herci společně vyfotografovat.

Vedení Thomayerovy nemocnice chce poděkovat hercům za jejich návštěvu a za to, že si udělali čas pro naše nejmenší pacienty.

Poděkování patří též všem přítomným zdravotním sestrám z Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a TN, které se spolupodílely na realizaci této příjemné jarní akce.

Mgr. et Bc. Petr Sulek
tiskový mluvčí TN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.