Dobročinnost má smysl. Jarní bazar v TN přilákal stovky lidí.

18.04.2019

Jarní dobročinný bazar v TN je za námi a opět velmi úspěšně. Celkový výtěžek dosáhl rekordních 113 800 korun a bazar navštívilo několik stovek lidí. Kromě zaměstnanců nemocnice přišlo tentokrát i mnoho návštěvníků z širšího okolí.

Vybrané prostředky budou použity na realizaci projektů a dobročinných aktivit Centra podpůrné péče TN, které jsou zaměřeny na pacienty nemocnice a jejich příbuzné, ale také na zaměstnance TN.

„Chtěla bych velice poděkovat všem, kteří nám pomohli dobročinný bazar zrealizovat. Ať už firemních dobrovolníků, kteří pro nás uspořádali ve svých společnostech dobročinné sbírky, ale také dobrovolníkům, kteří pomáhali s vybalováním, oceňováním a vůbec se vším co bylo potřeba udělat během bazaru“, řekla vedoucí Centra podpůrné péče Ing. Dagmar Hrubcová a dodala: „Mé veliké díky patří také zaměstnancům nemocnice, kteří nás přišli podpořit svými nákupy.“

A že bylo z čeho vybírat! Letošní jarní bazar nabídl svým zákazníkům opravdu širokou škálu nejrůznějších věcí. K mání byly např. svatební šaty, dětské autosedačky, dokonce kočárek pro dvě miminka nebo velké množství knih s různorodou tématikou. Pestrou nabídku bazaru obohatil také porcelán, užitkové či dekorativní sklo, dámské a pánské boty různých velikostí. Pro dámy byla připravena nabídka kabelek a dámského oblečení pro každé počasí či velké množství náramků a řetízků. Pánové si mohli pořídit např. sportovní tašky, kufříky nebo tašky přes rameno pro notebooky či pánské oblečení. Nabídka jarního bazaru nebyla jen pro dospělé, ale i děti měly z čeho vybírat. K mání bylo mnoho plyšových a gumových hraček, stavebnic, autíček a nejrůznějších skládaček. A vůbec nevadilo, že se zdaleka neprodalo všechno, protože zbylé věcí putují do Diakonie Broumov, aby dál posloužily potřebným lidem.

Navštívit jarní bazar v TN mělo tedy svůj smysl a ještě jednou všem děkujeme za účast a podporu takové akce. Svým příspěvkem jste podpořili dobrou věc.

Děkujeme!

Mgr. et Bc. Petr Sulek
tiskový mluvčí TN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.