Běh pro Thomayerku přilákal neuvěřitelných 214 lidí

23.05.2019

V úterý 21. května se v areálu TN konal již 4. ročník tradičního Běhu pro Thomayerku, který přilákal celkem 214 lidí oproti 160 z roku 2018. Všichni se tak rozhodli pomoci dobré věci a podpořit dobrovolnické aktivity Centra podpůrné péče, které funguje v Thomayerově nemocnici od roku 2005.

„Chtěl bych všem vítězům pogratulovat k jejich vynikajícím výsledkům a všem ostatním za účast a podporu našeho závodu, který má smysl a pomáhá dobré věci“, řekl ředitel TN Zdeněk Beneš a dodal: „Poděkování patří také organizátorům akce a všem dalším, kteří se na realizaci Běhu pro Thomayerku spolupodíleli“.

Pro závodníky byly připraveny dvě trasy v délce 4,2 km a 8,4 km a měli možnost běžet buď individuálně anebo ve štafetách v délce 4 x 2,1 km. Běh opět odstartoval doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel TN.

Novinkou letošního ročníku byla zkrácená trasa pro děti v rámci Běhu pro děti!, který měl hojné zastoupení. Závodu se zúčastnili zaměstnanci TN, IKEMU, zástupci organizátora závodu spol. TPA a další. Pro všechny startující bylo připraveno občerstvení, startovní číslo, triko s logem Běhu a také běžecký čip. Startovné při on-line registraci bylo 200 Kč a na místě pak závodníci zaplatili 250 Kč.

Vybrané prostředky z Běhu budou použity na dobrovolnické aktivity Centra, které pečuje o pacienty TN, jejich rodiny a rovněž o zaměstnance nemocnice v rámci dobrovolnického programu.

Celkem se Běhu pro Thomayerku zúčastnilo 214 běžců. Běželo celkem 20 dětí a v kategorii dospělých (krátká, dlouhá trať) dohromady 115 lidí. Štafety se ujalo 79 závodníků.


Vítězové Běhu pro Thomayerku

Ženy 1. místo 2. místo 3. místo
Běh na 4,2 km Markéta Wolfová z TN Renáta Planková z TN Oleksandra Hetsko z TN
Běh na 8,4 km Alena Holá z TPA Sylvie Kubánková z TN Barbora Nováková z TN
 
Muži 1. místo 2. místo 3. místo
Běh na 4,2 km Dominik Horáček z TN Ondřej Dytrych z TPA Aleš Mňuk z TN
Běh na 8,4 km Jaroslav Krbec z TN Aleš Přech z TN Vojtěch Bartoň za Veslaři Bohemians
 
Děti 1. místo 2. místo 3. místo
Do 6-ti let (chlapci) Vojtěch Šlefr Hugo Hrbáček Jan Hanáček z TN
Do 6-ti let (dívky) Sára Jarabáková Barbora Doležalová Markéta Bělecká
 
Děti 1. místo 2. místo 3. místo
7-13 let (chlapci) Samuel Mejri Štěpán Holý Marek Cejpek z TN
7-13 let (dívky) Zita Kainarová Valerie Blanková Sára Mejriová
 
Štafety 1. místo 2. místo 3. místo
tým Baldrianovi IKEM HPE

 

Vedení TN všem děkuje za účast a podporu Běhu pro Thomayerku!


 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.